Giriş Yap Kayıt Ol
Hayatı Korumak için Senin de Kemerin Ses Getirsin | ADIYAMAN REHBERİM
Hayatı Korumak için Senin de Kemerin Ses Getirsin

Hayatı Korumak İçin Senin de Kemerin Ses Getirsin

09.08.2019
  •  “Hayatı Korumak için Senin de Kemerin Ses Getirsin” isimli ödüllü video yarışması sona ermiştir. 4 Eylül 2019 Çarşamba gününe kadar #KemerinSesGetirsin hashtag'ine göndermek için kullanmış olduğunuz twitter kullanıcı adlarıyla, tamsosyalmedya@egm.gov.tr adresine bilgilerinizi göndermeyi  unutmayın. Bilgilerini göndermeyen katılımcıların eserleri değerlendirmeye alınmayacaktır. 
NOT: Katılımcılar, kişisel bilgilerini (kimlik, twitter kullanıcı adı, adres ve iletişim vb.) aşağıdaki örnek metinde olduğu gibi tamsosyalmedya@egm.gov.tr adresine e-posta yolu ile göndermeleri gerekmektedir.
 
Örnek metin:
Twitter Kullanıcı adı: @aaslan32133
Ebeveyn TC: 22222222222
Ebeveyn Ad Soyad: Ali ASLAN
Çocuğun TC: 33333333333
Çocuğun Adı Soyadı: Ahmet ASLAN
Telefon: 05051111111
İkamet Adresi: Mahalle, Cadde/Sokak, Bina/Kapı Numarası, İlçe, İl
 
"Kemerin Ses Getirsin" Yarışması Katılım Kuralları
322 KB
 
Karayolu Trafik Güvenliği konusunda vatandaşlarımızın bilgilendirilmesi ve kamuoyunda gerekli farkındalığın oluşturulması amacıyla 09-31 Ağustos 2019 tarihleri arasında Kurban Bayramı tatil dönemi süresince trafik güvenliğine yönelik farkındalığı artırmak amacıyla çocuklara yönelik Hayatı Korumak İçin Senin de Kemerin Ses Getirsin sloganıyla Kemerin Ses Getirsin isimli ödüllü video yarışması düzenlenecek.

Yarışma kapsamında Hayatı Korumak İçin Senin de Kemerin Ses Getirsin sloganıyla ülke genelinde kurban bayramı süresince trafikte aileleri ile birlikte seyahat eden çocuklardan, araç sürücüsü ve araçtaki diğer yolcuları emniyet kemerlerini takmaları konusunda bilinçlendirdiği ve uyardığı görülen videolarını #kemerinsesgetirsin hashtagini etiketleyerek TrafikEgm twitter adresine göndermeleri istendi. Gönderilen videolardan en çok beğeniyi alan ilk 100 çocuğa scooter, kask ve koruma ekipmanı hediye edilecek. Yarışma ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.trafik.gov.tr internet adresinden ulaşabilirsiniz.

276 kez görüntülendi. / 26-09-2019 tarihinde eklendi.