Giriş Yap Kayıt Ol
Canan Emlak - Malatya / Malatya | ADIYAMAN REHBERİM
Yetkili Ali Kaya
Telefon 05378322053
Fax 05378322053
Gsm 05378322053
Şehir Malatya
İlçe Malatya
Semt Çilesiz
E-Posta cananemlak@hotmail.com
Web Sitesi http://www.cananemlak.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 00 - 20 : 00

Firma Adresimiz

Zaviye, Tevfik Temelli Cd. No:132, 44090 Malatya Merkez/Malatya

Malatya / Malatya / Çilesiz / ŞEYHBAYRAM MAH.

Pending.

GAYRİMENKULÜNÜZÜ EN GÜVENİLİR ELDEN DEĞERLENDİRMEK İÇİN DÜRÜSTLÜĞÜN ADRESİ: CANAN EMLAK GAYRİMENKULÜ ALIM SATIM VE KİRALAMADA BİZ HERŞEYİN EN İYİSİNİ YAPMAK İSTEDİK VE YAPTIK. MESLEK HAYATIMIZDA DÜRÜSTLÜK İLKESİNDEN ÖDÜN VERMEDEN SİZ DEĞERLİ MÜŞTERİLERİMİZİN MENNUNİYETİNİ SAĞLAMAK İÇİN ÇALIŞIYORUZ. MÜŞTERİLERİMİZİN GAYRİMENKUL YATIRIMLARINI GÜVEN ALTINDA YAPMALARINA HER ZAMAN DESTEK OLDUK VE OLACAĞIZ YALNIZCA BİR KEREYE MAHSUS DEĞİL SÜREKLİ EMLAK DANIŞMANLIĞINIZI YAPACAĞIMIZA SÖZ VERİYORUZ.

CANAN EMLAK OLARAK GAYRIMENKUL ALIM SATIM PİYASASINDA DANIŞABİLECEGİNİZ VE DOKTORUNUZU AVUKATINIZI ARAR GİBİ GAYRIMENKUL KONUSUNDA DA ARAYIP DANIŞABİLECEGİNİZ BİR MARKAYIZ 365 GÜN 24 SAAT HER KONUDA GÖNÜL RAHATLIĞI İLE BİZİ ARIYABİLİRSİNİZ 
CANAN EMLAK: ALİ KAYA

Şirketimiz sektörün tecrübeli isimlerini ve seçkin bir potföyü sizler için bir araya getirmiştir. Gerek teknik altyapımız gerekse isabetli ekspertiz analizlerimizle sektörümüzde fark yaratmak ve koşulsuz memnuniyet sağlamak için çalışmaktayız.

Çalışma ilkelerimiz gereği, yoğun ve sürümü yüksek bir rutin değil, doğru müşteriye doğru emlak, doğru fiyat ve yüksek memnuniyet üzerine odaklanmaktayız.

Tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını dinliyor ve olası en uygun natifi sunmak için çabalıyoruz.
Hayallerinizdeki, tam da aklınızdaki emlakları size sunabilmek için çağrılarınızı bekliyoruz.

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.